Aktuality
AKTUALITY

Správa z 13.08.2017

BLAHOŽELÁME!!!

Srdečne blahoželáme Atimu a Eme k manželskému áno, ktoré si povedali v sobotu 11.augusta 2017 v Bazilike Sv.Emeráma v Nitre. Prajeme im všetko najlepšie na spoločnej ceste životom, hlavne šťastie, zdravie, porozumenie a veľa krásnych detí !!!
Správa z 10.07.2017

Denný tábor
Prvý prázdninový týždeň sme organizovali už štvrtý ročník Denného tábora pre mladých šermiarov a ich kamarátov. Počasie nám opäť prialo, tak sme si užili veľa zábavy aj nových zážitkov. Športovali sme na Kuchajde, Šrkoveckom jazere, Partzánskej lúke, kúpalisku Tehelné pole. Súťažili sme v Človeče nezlobse, v kockách a v Pexese. Kultúru sme si užili v dome umenia Bibiana a prechádzkou po uličkách starej Bratislavy. Nechýbala ani zmrzlina. A tento rok sme si po prvý krát vyskúšali aj dielničky - sami sme si vyrábali meče a rytierske plášte. Bol to krásny týždeň. Všetci sa na vás tešíme zase o rok :)
Správa z 27.06.2017

Milí priatelia,

Čas v šermiarskom hnutí plynie veľmi rýchlo a a ani sme si neuvedomili, že naša známa osoba,ktorú všetci veľmi dobre poznáme ako bývalú pretekárku, niekoľkonásobnú majsterku ČSSR a M-SR, ako trénerku - Andreu, Andrejku, Andy sa v týchto júnových dňoch dožíva významného životného jubilea.
Myslím si,že môžem za Vás všetkých jej poblahoželať veľa zdravia, šťastia, lásky , hlavne k šermu ,do ďalších jej 50 rokov života.
Táňa Drobná

1 2 3 4 5 ... 32